Skålar mm i silver

Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver
Skålar mm i silver

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅLAR, PLUNTA, BESTICK, BÄGARE, SOCKERSKÅL, PUNSCHKOPPAR, GRÄDDKANNA, silver, 23 dlr, 1900-tal, Sverige samt England, vikt exkl. knivar 1460 g

Bucklor samt gravyr

661191

2019-07-09