Loving cup Georg III sterlingsilver
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JOHN LANGLANDS & JOHN ROBERTSON, Georg III, sk. Loving cup, sterlingsilver, svängda hänklar på bukig kropp, slät yta, med monogram, stämplad Newcastle 1779, höjd 15, vikt 361 g
Med monogram, hänkel med lagning
661195
2019-08-04