Loving cup Georg III sterlingsilver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOHN LANGLANDS & JOHN ROBERTSON, Georg III, sk. Loving cup, sterlingsilver, svängda hänklar på bukig kropp, slät yta, med monogram, stämplad Newcastle 1779, höjd 15, vikt 361 g

Med monogram, hänkel med lagning

661195

2019-08-04