Takampel

Takampel
Takampel
Takampel
Takampel
Takampel
Takampel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, ampel, 1900-talets början, kupa i rött glas, mässing, höjd ca 42 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad

661208

2019-07-17