Mugg London Britanniasilver
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MUGG, sterlingsilver (Britannia silver 95,84%), dubbla hänklar, punsad dekor, stämplad HF London 1912, höjd 8, längd med hänklar 16, diameter 9 cm, vikt 146 g
Spår av invändig förgyllning, bucklor
661209
2019-08-04