Mugg London Britanniasilver

Mugg London Britanniasilver
Mugg London Britanniasilver
Mugg London Britanniasilver
Mugg London Britanniasilver
Mugg London Britanniasilver
Mugg London Britanniasilver
Mugg London Britanniasilver
Mugg London Britanniasilver
Mugg London Britanniasilver
Mugg London Britanniasilver
Mugg London Britanniasilver
Mugg London Britanniasilver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUGG, sterlingsilver (Britannia silver 95,84%), dubbla hänklar, punsad dekor, stämplad HF London 1912, höjd 8, längd med hänklar 16, diameter 9 cm, vikt 146 g

Spår av invändig förgyllning, bucklor

661209

2019-08-04