Roland Svensson
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Ateljéfönster, signerad roland S, akvarell och blyerts ca 17x14,5 cm
Läs mer
Med dedikation: Till Harald Sallberg från tacksamme vännen roland S
661210
2019-08-20