Roland Svensson
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Ramsmora Möja, 1941, signerad roland S, litografi, ca 37x46 cm
Läs mer
Med dedikatition: Ett stycke vinterskärgård till vännen ...1941
661229
2019-08-20