Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
OLOF HERMELIN (1827-1913): Grönskande sommarlandskap vid sjö, signerad och daterad O Hermelin 1900, olja på duk, ca 52x79 cm
661235
2019-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här