Olof Hermelin Grönskande sommarlandskap vid sjö

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): Grönskande sommarlandskap vid sjö, signerad och daterad O Hermelin 1900, olja på duk, ca 52x79 cm

661235

2019-07-09