Stig Claesson färglitografi
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Vy över Skeppsholmen från Gamla Stan, signerad Stig Claesson, daterad -80 och numrerad HCII/X, färglitografi, bildstorlek ca 39x55 cm
Ej examinerad ur ramen
661236
2019-07-10