Roland Svensson
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON, (1910-2003): "Gillöga", signerad roland S, 1940-tal, signerad roland S, 10/12, färglitografi, ca 26x45 cm
Läs mer
Gulnader
661237
2019-08-20