Fyra delar porslin Kina

Fyra delar porslin Kina
Fyra delar porslin Kina
Fyra delar porslin Kina
Fyra delar porslin Kina
Fyra delar porslin Kina
Fyra delar porslin Kina
Fyra delar porslin Kina
Fyra delar porslin Kina

Klubbat för:

7 800 SEK

1 000 SEK

BOJANER, YTTERFODER SAMT SKÅL,
4 dlr., porslin, Kina, 18-1900-tal, polykrom dekor, underblåttglasyr, famille rose, höjd ca 13-26 cm

Bruksslitage, bojan med senare trälock

661257

2019-07-20