Klubbat för:
7 800 SEK
1 000 SEK
BOJANER, YTTERFODER SAMT SKÅL,
4 dlr., porslin, Kina, 18-1900-tal, polykrom dekor, underblåttglasyr, famille rose, höjd ca 13-26 cm
Bruksslitage, bojan med senare trälock
661257
2019-07-20