Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VAS, porslin, Kina, Republik (1912-1949), dekor i famille rose av pioner och fågel samt kalligrafi, höjd ca 43 cm, diam ca 20 cm
Bruksslitage med mindre repor, träsockel medföljer
661264
2019-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här