Vas porslin Kina

Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, porslin, Kina, Republik (1912-1949), dekor i famille rose av pioner och fågel samt kalligrafi, höjd ca 43 cm, diam ca 20 cm

Bruksslitage med mindre repor, träsockel medföljer

661264

2019-07-20