Esther Eppens

 Esther Eppens
 Esther Eppens
 Esther Eppens
 Esther Eppens
 Esther Eppens
 Esther Eppens
 Esther Eppens
 Esther Eppens
 Esther Eppens
 Esther Eppens

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ESTHER EPPENS, skulpturer i gips, signerad, i form av sittande kvinnor, höjd ca 29 cm

nagg, färgbortfall

661272

2019-07-12