Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Marint motiv, signerad och daterad P W Cedergren 1872 (?), olja på duk, ca 82x118 cm
Lagning, krackelerad
661300
2019-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här