Mat och kaffeservis Bavaria Tema Det dukade bordet

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVIS, Bavaria, blå kantbård, förgylld rand, dekor av spridda blommor, servisen består av: 11 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 mindre tallrikar, 5 serveringsfat + 1 skål, såsskål, tillbringare, 10 kaffekoppar med underfat, 12 assietter, kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna

Enstaka nagg, bruksslitage

661301

2019-07-09