Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAMBURMAJOR, sannolikt Johanson Design, 1970-tal, mässingsförkromad stomme, höjd 170 cm
Flagnad krom, smärre slitage
661303
2019-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här