Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAMBURMAJOR, sannolikt Johanson Design, 1970-tal, mässingsförkromad stomme, höjd 170 cm

Flagnad krom, smärre slitage

661303

2019-07-11