Ramar1800-tal förgylld brons
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
RAMAR, 1 par, 1800-tal, förgylld brons, ca 14x8 cm
Kuntoraportti
Slitage
661304
Päivämäärä:
2019-07-09