Roland Svensson färglitografi
Vollendet
2019-07-10
661311
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsdag Möja", signerad roland S, PT, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm