Anders Palmér oljemålning

Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958): ´´Stadsgårdskajen, Katarina kyrka´´, signerad Palmer, olja på duk, ca 110x140 cm

661312

2019-07-11