Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ASEA, golvlampa 1940-50-tal, mässing, delvis lackerad, märkt undertill ASEA 41046, höjd inkl.skärm ca 150 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, repor
661322
2019-07-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner