Rembrandt

Rembrandt
Rembrandt
Rembrandt
Rembrandt

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

REMBRANDT HARMENSZ VAN RIJN (1606-1669) efter: Landscape with a Cottage and Haybarn, signerad och daterad i plåten Rembrandt 1641, heliogravyr efter etsning, 13x33 cm

661346

2019-07-10