Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTER EDWARDSON (Schmiterlöw) (född 1926-?): ´´Pablo de segur III´´, signerad Edwardson -84, olja på duk, 65x90 cm

661348

2019-07-10