M Pyk

M Pyk
M Pyk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Söndagspromenad II, signerad och daterad Madeleine Pyk -75, H.C, färglitografi, bladmått ca 65x78 cm

661349

2019-07-10