Hallbyrå/skohylla i teak, 1960-tal
Valmis
2019-07-11
661358
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HALLBYRÅ/SKOHYLLA, 1960-tal, fanérad med teak, tre lådor, detaljer i mässing , höjd 54, 96x30 cm
Bruksslitage