Hallbyrå/skohylla i teak, 1960-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLBYRÅ/SKOHYLLA, 1960-tal, fanérad med teak, tre lådor, detaljer i mässing , höjd 54, 96x30 cm

Bruksslitage

661358

2019-07-11