Karmstol Safari Kaare Klint för Rud Rasmussen
Valmis
2019-07-10
661368
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KAARE KLINT, stol, "Safari", Kaare Klint för Rud Rasmussen, Danmark, designad 1933, skinn, betsat lövträ, sitthöjd ca 36 cm
Dyna saknar knapp samt skador, slitage, fläckar