Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAARE KLINT, stol, "Safari", Kaare Klint för Rud Rasmussen, Danmark, designad 1933, skinn, betsat lövträ, sitthöjd ca 36 cm
Dyna saknar knapp samt skador, slitage, fläckar
661368
2019-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här