Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TIMM RAUTERT (född 1941): Börsen, New York,
signerad och daterad på baksidan Timm Rautert 1969, gelatinsilverfotografi, bildyta 35x35 cm
661372
2019-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här