Timm Rautert, New York

Timm Rautert, New York
Timm Rautert, New York

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TIMM RAUTERT (född 1941): New York 1969
Signerad och daterad på baksidan Timm Rautert 1969. Gelatinsilverfotografi, bildyta 35x35 cm.

661373

2019-07-10