Serveringsvagn design Hans J Wegner

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS J WEGNER, serveringsvagn, Andreas Tuck, Danmark, 1960-tal, teak och ek, på hjul, den övre skivan löstagbar, höjd ca 57, 76x54, brännmärkt "Fabrikat: Andr. Tuck, Arkitekt: Hans J. Wegner, Denmark"

Bruksslitage, fläckar, torkade hjulgummin

661378

2019-07-10