Oidentifierad konstär oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Stilleben, olja på duk, ca 60x80 cm

Färgbortfall, krackelering, lagningar

661382

2019-07-10