Ernest Gordon skål Kosta

Ernest Gordon skål Kosta
Ernest Gordon skål Kosta
Ernest Gordon skål Kosta
Ernest Gordon skål Kosta
Ernest Gordon skål Kosta
Ernest Gordon skål Kosta
Ernest Gordon skål Kosta
Ernest Gordon skål Kosta
Ernest Gordon skål Kosta
Ernest Gordon skål Kosta

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNEST GORDON (1926-2008), skål, glas, Kosta, 1950-tal, båtformad, på fot, dekor i underfång, signerad Gordon Kosta G4 5054, höjd ca 13, längd 19 cm

661393

2019-07-12