Alvar Aalto

Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALVAR AALTO, hurtsar, Artek 1900-talets senare hälf, orangelackerad, varav en märkt, en på hjul, höjd ca 66, 100x39 cm resp 66, 69x38 cm

Slitage, reporm ytskador

661394

2019-07-10