Coasters brödkorg nysilver

Coasters brödkorg nysilver
Coasters brödkorg nysilver
Coasters brödkorg nysilver
Coasters brödkorg nysilver
Coasters brödkorg nysilver
Coasters brödkorg nysilver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COASTERS, BRÖDKORG, 3 dlr., nysilver, 1900-tal, brödkorgen stämplad G.A.B., ca 15-24 cm

Slitage, nött

661398

2019-07-12