Ville Vallgren spegel Jugend

Ville Vallgren spegel Jugend
Ville Vallgren spegel Jugend
Ville Vallgren spegel Jugend
Ville Vallgren spegel Jugend
Ville Vallgren spegel Jugend
Ville Vallgren spegel Jugend

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILLE VALLGREN, spegel, omkring år 1900, jugend, bronserad, signerad Ville Vallgren i plakett, höjd ca 102 cm

Slitage

661402

2019-07-12