Klubbat för:
9 600 SEK
5 000 SEK
HUGGVÄRJA, svensk, m/1685-1832, för flottan, P-stämplad klinga, kavellindning av tvinnad mässingstråd, längd ca 89 cm.
Modifierad, slitage
661448
2019-07-12