Huggvärja

Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja

Klubbat för:

9 600 SEK

5 000 SEK

HUGGVÄRJA, svensk, m/1685-1832, för flottan, P-stämplad klinga, kavellindning av tvinnad mässingstråd, längd ca 89 cm.

Modifierad, slitage

661448

2019-07-12