Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, stomme i rostfritt stål, 2 hyllplan av glas, klotformade handtag i plast, höjd ca 63, 87x55 cm

Glasskivor med avslag och repor, lös i fogar, skruvar saknas

661450

2019-07-10