Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
KAVALLERIVÄRJA, svensk, m/1729, mässingsfäste, klinga med stämplar, 114 cm, klinga 97 cm
Gammal lagning på bygeln, slitage, spår efter rostskador på klingan
661454
2019-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här