Kavallerivärja

Kavallerivärja
Kavallerivärja
Kavallerivärja
Kavallerivärja
Kavallerivärja
Kavallerivärja
Kavallerivärja
Kavallerivärja
Kavallerivärja
Kavallerivärja

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KAVALLERIVÄRJA, svensk, m/1729, mässingsfäste, klinga med stämplar, 114 cm, klinga 97 cm

Gammal lagning på bygeln, slitage, spår efter rostskador på klingan

661454

2019-07-12