Tissot frackur
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TISSOT, frackur, 1970-tal, manuellt urverk, plexiglas, förgylld boett, svärtad index med romerska siffror, stor sekundvisare, diam ca 41 mm, klockkedja förgylld modell bismarck medföljer
Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
661462
2019-07-28