Tissot frackur

Tissot frackur
Tissot frackur
Tissot frackur
Tissot frackur

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TISSOT, frackur, 1970-tal, manuellt urverk, plexiglas, förgylld boett, svärtad index med romerska siffror, stor sekundvisare, diam ca 41 mm, klockkedja förgylld modell bismarck medföljer

Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

661462

2019-07-28