Jarl Bjurström

Jarl Bjurström
Jarl Bjurström
Jarl Bjurström
Jarl Bjurström
Jarl Bjurström
Jarl Bjurström
Jarl Bjurström
Jarl Bjurström
Jarl Bjurström
Jarl Bjurström
Jarl Bjurström
Jarl Bjurström
Jarl Bjurström
Jarl Bjurström
Jarl Bjurström
Jarl Bjurström

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JARL BJURSTRÖM, bokhylla, med skrivbord och Hi-Fanläggning, oregon pine, bestående av skrivbord, 4 dlr bokhyllor, en hurts, två högtalare, arkivskåp, hyllor med väggfästen, bokhyllorna delvis med belysning

Ytskador, repor, slitage

661483

2019-07-10