Jarl Bjurström
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JARL BJURSTRÖM, bokhylla, med skrivbord och Hi-Fanläggning, oregon pine, bestående av skrivbord, 4 dlr bokhyllor, en hurts, två högtalare, arkivskåp, hyllor med väggfästen, bokhyllorna delvis med belysning
Ytskador, repor, slitage
661483
2019-07-10