Alberto Meda ´´Mesh office chair´´ kontorsstolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALBERTO MEDA, "Mesh office chair", 4 st, kontorsstolar, Alias design, 2000-tal, modell formgiven 1992, stommar i aluminium och polyamid med sitsar och ryggar i bärande väv, höjd ca 51 cm

Bruksslitage

661484

2019-07-12