Alberto Meda ´´Mesh office chair´´ stolar
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ALBERTO MEDA, "Mesh office chair", 4 st, kontorsstolar, Alias design, 2000-tal, modell formgiven 1992, stommar i aluminium och polyamid med sitsar och ryggar i bärande väv, höjd ca 51 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
661485
Päivämäärä:
2019-07-15