Kniv Bowie

Kniv Bowie
Kniv Bowie
Kniv Bowie
Kniv Bowie
Kniv Bowie
Kniv Bowie
Kniv Bowie
Kniv Bowie
Kniv Bowie
Kniv Bowie
Kniv Bowie
Kniv Bowie

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KNIV Bowie clip point blad märkt African Hunter handmade hammerforged, tillverkad av Carl Schlieper Solingen Tyskland på 1950-talet med handgjord skida i läder ej original, total längd ca 28 cm blad ca 16,5 cm

Spricka och nagg i kaveln, smärre rostangrepp, slitage

661486

2019-07-12