Salvador Dali litografi

Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Four Dreams of paradise: Gala, 1973, signerad och numrerad E.A. LXVIII/LXXV, litografi på japanpaper, ca 54x42 cm

661515

2019-07-12