Dosor serviettringar assiett tesil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, SERVIETTRINGAR, ASSIETT, TESIL, 19 dlr., delvis silver, 18/1900-tal, varierande tillverkare, silvrets vikt ca 368 g

Slitage

661516

2019-07-12