Shotel
Vollendet
2019-07-14
661521
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SHOTEL, 1800-tal, Etiopien, grepp av horn, graverad klinga med stämplar, läderbalja med pressad och skuren dekor, total längd ca 84 cm