Satsbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, plexiglas, det stora bordets mått höjd ca 46, 45x29 cm

Kuntoraportti

Brukslitage, det stora bordet med fotnagg

661525

Päivämäärä:

2019-07-10