Satsbord 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, plexiglas, det stora bordets mått höjd ca 46, 45x29 cm
Kuntoraportti
Brukslitage, det stora bordet med fotnagg
661525
Päivämäärä:
2019-07-10