Teatersäten Vasateatern

Teatersäten Vasateatern
Teatersäten Vasateatern
Teatersäten Vasateatern
Teatersäten Vasateatern
Teatersäten Vasateatern
Teatersäten Vasateatern

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TEATERSÄTEN, 3 st, omkring 1900-talets mitt, sidostycken och karmar i mörkbetsat lövträ, sits och rygg klädda i mörkt röd plysch, fällbara sitsar, numrerade med rad- och stolsnummer, sitthöjd ca 45 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Zustandsbeschreibung

Slitage

661534

2019-07-11