Alberto Meda ´´Meda´´ kontorsstol
Closed
2019-07-12
661536
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ALBERTO MEDA, ´´Meda´´ kontorsstol, Vitra, 2000-tal, formgivningsår 1996, polerat aluminium stomme, ryggstöd av svart mesh tyg, sits och armstöd klädda i svart skinn, etikettmärkt, justerbar sitthöjd
Bruksslitage, rester av färg