Byrå Italien 1700-tal

Byrå Italien 1700-tal
Byrå Italien 1700-tal
Byrå Italien 1700-tal
Byrå Italien 1700-tal
Byrå Italien 1700-tal
Byrå Italien 1700-tal
Byrå Italien 1700-tal
Byrå Italien 1700-tal
Byrå Italien 1700-tal
Byrå Italien 1700-tal
Byrå Italien 1700-tal
Byrå Italien 1700-tal
Byrå Italien 1700-tal
Byrå Italien 1700-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, Lous XVI, Italien, fanérad med olika träslag med intarsiadekor av blomster och urna, 3 lådor, höjd 85, 122x56 cm

Senare lådor, fläckar, slitage

661539

2019-07-12